Balon Patlatma

Balon Patlatma

 

Balon patlatma oyunu 6 renkli toptan herhangi birini ekranda tamamen temizlediğiniz zaman o renkte yeni bir top oyunu gelmeyecektir. Ama her seferinde ekrana gelen satır sayısı bire veya ikiye yükselmektedir. Eğer balon patlatma için ikinci bir renk tamamen yok olur ise 3. satır ilave edilecektir. Renkli toplar ekranda çizgiler ile bir araya gelip dikdörtgen alan içerisine yerleştirilmiştir.

Kaliteli Oyun

Eğer toplardan bir tanesi bile alt taraftaki çizgiyi geçerse oyunu yanmış olduğunuz anlamına gelmektedir. Bubble Shooter da topladığınız puanlar gerçek oyuncular arasında yarış halinde oynayabilirsiniz. Top patlatma oyunu için oyun bittiğinde pencereye gelen adınızın yazılması kısmına isminizi yazarak okey butonuna basmanız gerekmektedir. Baloncuk oyunu aynı şekilde oynanırken rekor tablosunda da yüksek puan kazanma kişilerle beraber kendi adınızın görülmesi imkanı da bulunmaktadır.

About admin

Check Also

Gözler brent petrol fiyatlarında!

Brent petrol fiyatları günlerdir ekonomi piyasalarının gündeminden düşmüyor. Rusya Ukrayna savaşının başlamasıyla birlikte yükselmeye başlayan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.