Dijital Dünya Yenilikleri Ulaşım Sektörünü de Etkiledi

ASELSAN Tarafından Hazırlanan Göker Silah Sistemi Göreve Hazır

 

Günümüzde globalleşmenin de etkisi ile yaşanan teknolojik gelişmeler pek çok sektörün gelişmesine ve ilerlemesine katkı sağladı. Bu sektörlerden biri de ulaşım sektörü. Servis Sepeti uygulaması genç girişimci Barış İşlek tarafından geliştirilen önemli projelerden biri.

Servis Sepetinin aynı zamanda genel müdürü olan Barış İşlek tur ve servis içerikli bir proje geliştirdiklerini dile getiriyor. Servis sepeti kurumsal ve bireysel ihtiyaçları gidermesinin yanı sıra aynı zamanda çift yönlü şekilde işliyor.

Servis Sepeti Uygulamasına Nasıl Katılınır?

Bu sisteme araç sahibi olan kişiler de tedarikçi olarak katılabiliyor. Belki de sistemin en önemli özelliklerinden biri de bu avantajı. Şehir içi ve şehirlerarası servis ve tur yolculuklarına çözüm üreten proje pek çok kişi tarafından da tercih ediliyor.

Tüm yolculuklar sebebi ne olursa olsun hüzün ve mutluluk getirir. Özellikle şehirlerarası yolculuklar pek çok duyguyu bünyesinde barındırır. Servis Sepeti yolculukların tümünde servis standartlarını geliştirerek hizmet sunar. Genç iş insanı Barış İşlek özellikle gençlerin ticaretle ilgilenmesinin ne kadar önemli olduğundan ve gençleri desteklediğini de konuşmalarında dile getiriyor.

About admin

Check Also

Turizm geliri geçen yılın aynı çeyreğine göre yüzde 22,2 arttı

31.01.2023 11:52 Son Güncelleme: 31.01.2023 11:53 Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), 2022 yılı dördüncü çeyrek turizm …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir