MAKYAJ OYUNLARI

İçerik

MAKYAJ OYUNLARI

Makyaj oyunları için güzellik malzemesi almak için herhangi bir ücret ödemeden hizmet sunan oyunlar bulunmaktadır. Oyun içinde yer alan manken ve modelleri oyun içinde bulunan farlar, rimeller ve eyelinerler ile daha da güzel hala getirebilirsiniz. Eğer daha değişik ve havalı bir tarz istiyorsanız, takma kirpikler ve hatta simler kullanmalısınız. Gözler ve yüz için en uygun şeyleri seçtikten sonra da saçlarını yapabilir, farklı modelleri ve renkleri mankenleriniz üstünde deneyebiliyorsunuz. Bu oyunlarda en son model saç kesimleri, modeller ve renklerini bulabiliyorsunuz.

Makyaj oyunlarında yalnızca göz alıcı mankenler değil, ünlülerde yer almaktadır. En sevdiğiniz ünlülere makyaj yaparak kanları giydirip sonra aksesuar takarak çok güzel bir görünüme sahip olmalarını sağlayabilirsiniz. Makyaj oyunlarında tamamen tarzlarını değiştirmek istiyorsanız kıyafet seçimlerini değiştirebilirsiniz. Yani makyaj oyunları ile tamamen kendi tarzınızı ortaya koyabilirsiniz.

Akıllı telefondan ya da tablet için ek populer makyaj oyunları

Makyaj oyunları ile kızların saç, yüz ve tırnak bakımı gibi kişisel bakım eğitimleri daha çok kolaylaşmaktadır. Kız çocukları için Makyaj oyunları barbie ve Elsa gibi çizgi film kahramanları üstünden oyunlar bulunmaktadır. Sizler için cep telefonu ve tabletten kolay bir şekilde oynanan bazı oyunları listeledik. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Ellie’s Surprise Birthday Party
  • Princess Prank Wars Makeover
  • Eliza Mall Mania
  • Funny Haircut
  • Photogram Lovers Surprise

About admin

Check Also

Dün rekor düşüş bugün rekor yükseliş! Credit Suisse’ten baş döndüren hareket

Dün rekor düşüş bugün rekor yükseliş! Credit Suisse’ten baş döndüren hareket

Credit Suisse hisseleri yeni işlem gününde yüzde 40 yükseliş kaydetti. Rekor kıran primde İsviçre Merkez Bankası’nın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir