OTORAPOR Mobil Uygulaması

 Sultangazi expertiz bir otomobilin, konusu ile ilgili yetkin personeller yönünden teknik cihazlar sayesinde A’dan Z’ye incelenmesi ve bütün kontrollerin neticesinde aracın umumi haline dair rapor oluşturulmasıdır. Ekspertiz raporu(link: ), aracın teknik incelemelerinin beraberinde Otorapor keşif uzmanlarının görüşlerini, değerlendirmelerini ve aracın gider çıkartabilecek parçaları gibi yorumları dahi barındırmaktadır.

Tam kapsamlı bir ekspertizde; kaporta/boya, motor, mekanik, fren/süspansiyon, kuvvetölçer, iç ve dış kondisyon, OBD/beyin testleri ve aracın borç/ceza sorgulamaları gerçekleştirilmektedir. Otomobil satın almadan evvela kesinlikle Sultangazi expertiz keşif yaptırarak yatırımınızı güvence altına almanız gerekiyor. Satın alacağınız aracı reel değerinde alabilmek, aracın performansını bilmek ve satarken sürprizle karşılaşmamak için Otoraporlamalısınız. Ekspertiz yaptırmadan satın alacağınız aracın; kilometresinin düşürülmüş, kayıt dışı onarım prosedürü görmüş, türlü hilelerde(link: ) kullanılmış ve bilmediğiniz eksikliklerinin örtülmüş olma olasılığı epey yüksektir.

About admin

Check Also

Ziraat Mühendisliği

Ziraat Mühendisliği Mühendis olmak istediğinizde üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmanız gerekir. Ziraat mühendisliği günümüzde en …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.