Sahtekar Medyumlara Son Verin

Sahtekar medyumlar yıllarca bu işin ilmini öğrenerek birtakım eğitimler almış ve var olan hislerinden de yararlanarak insanlara yardımcı olmaktadırlar. Bu yardımı yaparken de yüksek fiyatlarda rakam belirlemez ve karşı taraftan da bunu talep etmez. Bu kısım oldukça önemlidir. Sırf bunu bilmeniz bile gerçek medyum ile sahte medyumlar arasındaki farkı bulmanızı sağlar.

Bir medyuma hayatınızla ilgili veya merak ettiğiniz bir konuyu danışmak için gittiğinizde ilk dikkat etmeniz gereken kişinin sizden herhangi bir sebeple maddiyat beklentisinin olup olmamasıdır. Herkesin bir derdi olduğu zaman medyum derviş gibi işini doğru yapan medyuma danışmak ister. Bundan dolayı çoğu insan dertlerine çare ararken istemeden birtakım dolandırıcı kişilerin eline düşerek maddi anlamda zorluğa düşmektedirler. Böyle sahte medyumlara itibar etmemelisiniz.

About admin

Check Also

SON DAKİKA | Bitcoin ve Altcoinler sert düştü! 23 Ocak Bitcoin (BTC) neden düşüyor, sebebi nedir? Ethereum, Tether ve Bitcoin ne kadar, bugün kripto paralar kaç dolar/TL?

Son dakika haberleri… Bitcoin fiyatı hafta boyunca 40-45 bin dolar bandında yatay hareketini iki gündür …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir